Hakkımızda

Bundan 17 yıl önce “Yaşama Saygı” sloganı ile yola çıkan Done Med, 2002 yılından bu yana pek çok ulusal ve uluslararası markanın sağlık sektöründeki çözüm ortağı ve arkasındaki gizli güç olmuştur.

Konusunda uzman kadrosu ve yaratıcı projeleri ile sektörde pek çok ilke imza atan Done Med, ürün ve konu bazında danışmanlık, organizasyon, iletişim, satış ve pazarlama alanında proje çalışmaları ile faaliyetlerini sürdürmüştür.

2016 yılından itibaren üretim ve pazarlama faaliyetlerini bir üst boyuta taşıyan Done Med’in üreme sağlığı ve kardiyoloji başta olmak üzere kendi geliştirdiği ve stratejik önemi olan ürünleri, 2018 yılından itibaren sağlık sektöründe yerini almıştır.

Done Med, kuruluşundan bu yana olduğu gibi yenilikçi projeleri ile sektörün öncüsü olmaya devam edecek ve daha iyi bir yaşam için yaptığı çalışmaları sürdürecektir.

Ürünlerimiz

Done Med, ASTALİFE, PRENATAL LİFE ve EPA 4 LİFE isimli ürünleri ile şimdilik üreme sağlığı, jinekoloji ve kardiyoloji alanında üretim,pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ekibimiz

Hiyerarşik yapıyla değil kolektif akılla çalışıyoruz…

Alanlarında uzman ve yüksek deneyime sahip ekibimizle yaratıcı,inisiyatif alan bir perspektifle çalışıyoruz.
Hiyerarşinin katı tek düze yapısı yerine merkezi planlamalarımızı kolektif akılla yapıyor bireysel ve kolektif yaratıcılığımıza güveniyoruz. “ben” değil “biz” merkezli yönetim sistemini benimsiyoruz. Ekibin her üyesi demokratik şirket anlayışı doğrultusunda, açık iletişim ve geri bildirime dayanan bir kültüre sahip, özgün düşünce ve fikirlerini savunan, özgür yapıya sahiptirler. Bu doğrultuda yeni ekip arkadaşları ile buluşurken kültürümüze uygun nitelikte değer katacak kaliteyi, sayısal unsurların her zaman üzerinde görüyoruz.